2018. július. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. július. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Kántálók és betlehemesek

2017. december. 20.

A karácsony első kis "ébresztgetői" jártak szerdán Schönberger Jenő püspöknél és munkatársainál.

Szép meglepetésben volt része szerdán a Szatmári Római Katolikus Püspökség munkaközösségének, hiszen délelőtt, előbb a Hám János Óvoda Galambok illetve Lángocska csoportja énekelt és kántált - Hársfalvi Veronika, Schupler Éva, Ilonczai Mária óvónők felkészítésében - Schönberger Jenő püspök atyának, majd később a nagykárolyi Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum negyedik osztályos tanulói mutattak be zenés betlehemes előadást - Nagy Katalin tanítónő felkészítésében.

Mindkét előadásban ügyes, őszintén és szívből éneklő gyerekekkel találkozhattak a Püspökség munkatársai, akik a maguk részéről tapssal, míg a püspök atya csokoládéval és édességekkel jutalmazta a szép látogatást.