2018. június. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. június. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Készülhetnek az országos megmérettetésre

2018. március. 7.

Március 3-án, szombaton, a nagykárolyi Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum épületében rendezték meg a római katolikus hittanolimpia megyei szakaszát.

A tantárgyverseny első és második helyezettjei jutottak tovább az országos szakaszra, az ő nevüket alább olvashatják.

Az ötödik osztályosok között Andrási Zsófia (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum) lett az első, Kövér-Pucser Konrád (Túrterebesi Általános Iskola) a második; a hatodik osztályosok között Hornyák Dániel (Sárközújlaki Általános Iskola) végzett az élen, Sili Bianka (Túrterebesi Általános Iskola) a második helyen; a hetedikesek között Merk Eszter (Nagykárolyi Elméleti Líceum) szerzett első helyezést, Domuta Dániel Cristian (Tasnádi Általános Iskola) másodikat; a nyolcadikosok versenyében Gádoros Mátyás (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum) lett a győztes, Cozma Andrea (Daróci Általános Iskola) pedig a második.


A világi osztályok kilencedikesei között Kinczel Evelyn-Iris (Nagykárolyi Elméleti Líceum) lett az első, Csobi Adrien-Nikolett (Nagykárolyi Elméleti Líceum) a második; a tízedikesek versenyében Halmosi Henrik (Nagykárolyi Elméleti Líceum) győzedelmeskedett, és őt követi Keizer Kevin (Nagykárolyi Elméleti Líceum); a tizenegyedikes korcsoportban Vicsocsány Péter (Nagykárolyi Elméleti Líceum) szerezte meg az első helyet, Balog Alexandra (Nagykárolyi Elméleti Líceum) a másodikat; a tizenkettedikeseket tekintve Gaia Dorottya (Nagykárolyi Elméleti Líceum) lett az első, Linzenbold Evelin (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum) pedig a második.

A teológiai osztályok kilencedikeseinek versenyében első lett Szőke Cecilia (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum), második Varga Roxana (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum); a tízedikesek között Légrádi Zsófia (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum) szerzett első helyezést, Póti Vivien (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum) másodikat; a tizenegyedikesek megmérettetésében Iakob Bianka (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum) lett első, Borsi Vivien (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum) második; a tizenkettedikesek között Pop Dávid (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum) szerezte meg az első helyezést, Orosz Kitty (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum) pedig a másodikat.

Korábbi felvétel, illusztráció