2018. július. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. július. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Szemlélődéssel telt a hétvége

2017. október. 25.

Meditációt és csendet ajánlott a Püspökség világiak irodája a november 10. és 12-e közötti lelki programján.

November 10-12 között kontemplatív lelkigyakorlatos hétvégét szervezett a Püspökség Világiak Irodája a nagyszokondi "Szent Ignác" Lelkigyakorlatos házban. A kontemplatív ima lépésről-lépésre akarja vezetni végzőit úgy, hogy ők Isten jelenlétében és vele közösségben időt töltsenek el. Aki tehát vállalkozott a programon való részvételre, napi nyolcszori, huszonöt perces meditációs ülésekben, rövid impulzusokban, tapasztalatok megosztásában és teljes csendben volt része.

A résztvevőket Kujbus Márta, a Püspökség világiak irodája referense és önkéntes munkatársai kísérték.