2020. szeptember. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. szeptember. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Köszöntjük a Szatmári Római Katolikus Püspökség Honlapján

2016. március. 3.

Egyházmegyénk püspöke Nm. és Ft. Schönberger Jenő. A több, mint 200 éves egyházmegye területileg Szatmár és Máramaros megyéket öleli fel. A hozzá tartozó 58 plébánia és 60 filia majd 80 ezer hívet szolgál. Honlapunk betekintést kíván nyújtani egyházmegyénk életébe. Híreket, információkat találhat a legfrissebb eseményekről, de pasztorációs tervünket, illetve intézményeink, irodáink elérhetőségeit is megtalálhatják.

Egyházmegyénk püspöke Nm. és Ft. Schönberger Jenő. A több, mint 200 éves egyházmegye területileg csaknem teljes egészében Szatmár és Máramaros megyéket öleli fel. A hozzá tartozó 58 plébánia és 60 filia majd 80 ezer hívet szolgál. Honlapunk betekintést kíván nyújtani egyházmegyénk életébe. Híreket, információkat találhat a legfrissebb eseményekről, de pasztorációs tervünket, illetve intézményeink, irodáink elérhetőségeit is megtalálhatják.