2018. augusztus. 16. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. augusztus. 16. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Kültéri játszótérrel gazdagodott

2018. január. 31.

A Szerencsejáték Service Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság hét millió forinttal, az MVM Magyar Villamos Művek Zártkörűen Működő Részvénytársaság hárommillió forinttal támogatta a Szatmári Római Katolikus Püspökséghez tartozó Boldog Scheffler János Központot.

Régi terv valósulhatott meg a Szerencsejáték Service Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság hét millió forintos, valamint az MVM Magyar Villamos Művek Zártkörűen Működő Részvénytársaság három millió forintos támogatásának köszönhetően: rendezhették a Szatmári Római Katolikus Püspökséghez tartozó Boldog Scheffler János Központ udvarát, és azon korszerű eszközökkel berendezett játszóteret alakíthattak ki.

A támogatások révén, a 600 m2-es területen, a különböző terápiák kiegészítéseként szabadtéri programokat és foglalkozásokat tarthatnak, ugyanakkor biztonságos mozgásteret nyújthatnak a gyerekeknek a szünetekben, várakozási időkben.