2019. december. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. december. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Várják a sekrestyések jelentkezését

2019. április. 5.

Idén Bihar megye templomait, hitéleti szempontból fontos helyszíneit, természeti nevezetességeit tekintik meg a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye sekrestyéseinek háromnapos kirándulásán.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája idén is közös kirándulásra hívja az egyházmegye sekrestyéseit. Június 11-e és 13-a között Magyarremetei szálláshellyel Bihar megye vallási és természeti szempontból fontos helyszíneit látogatják végig. A kirándulás célja idén is a társakkal való találkozás, a lelki-testi felfrissülés, a közös dolgok megbeszélése, ennek megfelelően állítják össze a programot.

A sekrestyések kirándulására már várják a jelentkezéseket a Püspökségen, a Világiak Irodájában.

Korábbi felvétel