2024. június. 2. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. július. 28.

Igazi felfrissülést kínál szeptember 12. és 17. között az ősziészak-olasz vidék. Bécs-Salzburg-Innsbruck, valamint Svájc keleti részének érintésével a pálmafás Locarnoba érkezhetnek a zarándokok. Szeptember 14-én, A Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepén Don Bosco nyomába ered a csoport, valamint megtekinthetik Savio Szent Domonkos emlékhelyét is. Piemont híres vermutjával felfrissülve Torinó városát csodálhatják meg az utazók. Milánóban, a máramarosszigeti plébánia-templom védőszentjének, Borromeo Szent Károly sírjánál is imádkozhatnak a zarándokok.

2022. július. 7.

2022. augusztus 1-jétől a következő személyi változások történnek egyházmegyénkben:

2022. július. 4.

Lelkigyakorlatra hívja az érdeklődőket a Szatmári Római Katolikus Püspökség Világiak Irodája.

2022. július. 2.

Július 2-án, Sarlós Boldogasszony ünnepén Tempfli Mátét, Bîndăroi Alexandrut és Pablo Perez Gutierrezt áldozópappá, Mayer Nándort és Vagrin Istvánt szerpappá szentelte Schönberger Jenő püspök.

2022. június. 30.

Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepének örömhíre, hogy a keresztény ember ma is szemlélheti a feltámadt Üdvözítő Isteni arcát az Oltáriszentségben, de Krisztus arca felismerhető a felebarátban, vagy a teremtett világban, amelyen keresztül szintén Ő néz vissza valamennyi emberre.

2022. június. 28.

Simon Péter, a betszaidai Jónás fia, Kafarnaumban élt és halász volt. A tarzuszi Saul, vagyis Pál, pedig (az Apostolok Cselekedetei szerint) Gamaliel rabbinál tanult farizeus volt.