2024. május. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. február. 26.

Véget ért a Házasság Hete programsorozat a Szatmári Egyházmegyében is. A Püspökség Világiak Irodája a korábbi évekhez hasonlóan idén is, február hónap folyamán kibővített programsorozattal várta a párokat, házaspárokat.

2022. február. 25.

A magyar és a román kormány képviselőinek jelenlétében adták át ünnepélyesen Nagybányán csütörtök délután Erdély 31. kollégiumát, a Don Bosco Szórványkollégiumot. A máramarosi beruházást a magyar kormány 290 millió forinttal támogatta.

2022. február. 22.

A szemlélődő (kontemplatív) ima gyakorlására hív meg minden érdeklődőt a Szatmári Római Katolikus Püspökség Világiak Irodája által szervezett program március 4-6. között, Szokondra, a Szent Ignác Lelkigyakorlatos Házba.

2022. február. 16.

Szatmárhegyen tartották az ifjúsági csoportvezetők téli találkozóját.

2022. február. 15.

Laikus munkatársaikat, önkénteseiket és jótevőiket szentmise keretében köszöntötték a Piarista Nővérek február 12-én, szombaton a Celestina Anya Oázis kápolnájában.

2022. február. 11.

Jézus azt mondta, hogy ha Őt magát látjuk azokban a testvérekben, akik valamilyen formában másokra szorulnak, akkor Neki segítünk. Mi csak kiegészítjük azt a szenvedést, ami hiányzik Krisztus szenvedéséből, ha felajánljuk szenvedéseinket az Egyház javára.