2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. október. 15.

A Solwodi egyesület üzeneteivel gazdagodtak a szatmári egyházmegyés hitoktatók a hétvégén zajlott éves találkozójukon.

2018. október. 9.

Az erőszakmentes kommunikáció lehetőségeit tanulták 24-en szeptember 28-a és 30-a között, Nagyszokondon.

2018. október. 9.

Máriának a visszautasításban való magatartását vizsgálta a szentignáci lelkiségi kör Máramarosszigeten.

2018. október. 8.

Rózsafüzér Királynője ünnepén áldotta meg Schönberger Jenő megyéspüspök az erdélyi Mária Rádió szatmárnémeti stúdióját.

2018. október. 6.

Amikor ez a világ teljesen idegen lesz számodra, lelked mélyén érezd meg azt, hogy Jézus találkozni akar veled – kérte Lieb József tiszteletbeli kanonok a hívektől az idősek világnapja alkalmából, a Székesegyházban bemutatott szentmisén.

2018. október. 1.

Schönberger Jenő püspök, az idősek világnapjához kapcsolódva szentmisét mutat be szombaton 11 órától a Székesegyházban.