2024. május. 17. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. június. 11.

A csoportok kísérésében segíthet a Világiak Irodája által szervezett július-eleji képzés.

2018. június. 10.

Isten velünk együtt járja törékeny és töredékes emberségünk útját - mondta Labancz Zsolt SchP a Jézus Szíve búcsún.

2018. június. 9.

Jézus Szíve ünnepén, június 8-án, a nagybányai katolikus közösség, Rosalba Gallarotti nővért is köszöntötte, rendbe lépésének ötvenedik évfordulóján.

2018. június. 6.

Jézus Szíve ünnepe lesz pénteken, amikor három plébánia közössége ünnepli búcsúját, majd vasárnap a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye búcsúját tartják Szatmárnémeti régi főterén.

2018. június. 5.

Milyen az Istent kereső ember és milyen az Istennek tetsző ember - ezt vizsgálták meg a június 2-án tartott bibliás programon.

2018. június. 4.

A tanítványok meghívásának története, a meghívás gondolata szőtte át az idei egyházmegyei ministránstalálkozó tematikáját, történéseit.