2024. május. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. november. 22.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye két pontján tartanak búcsúmisét november 24-én, vasárnap, Krisztus Király ünnepén.

2019. november. 21.

Addig áll fenn ez a templom, amíg otthonotoknak érzitek és behozzátok ide a ti gyermekeiteket is - mondta Hársfalvi Ottó a szatmárnémeti Szentlélek templomban.

2019. november. 20.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegyéhez kötődő iskolák igazgatói beszéltek nekünk az eredményeikről és terveikről.

2019. november. 19.

Aki az ember Krisztus sebeire tekint, rájön, hogy minden megsebzett ember hozzá hasonló - mondta Dr. Román János a Szent Erzsébet szobornál tartott közös ima előtt.

2019. november. 18.

Huszonöt éve szentelték fel a szatmárnémeti Szentlélek templomot - ennek megünneplésére gyűl össze szerdán este hattól a közösség.

2019. november. 15.

Idén is imát mondanak a szegényekért a szatmárnémeti Szent Erzsébet-szobornál, majd meleg ételt osztanak a város több pontján.