2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. december. 16.

A neokatekumenális út egyházmegyés szemináriumának két növendéke erősítette meg elhatározását a pappá válásban.

2019. december. 10.

A mi szívünk mélyén is el van rejtve az Isten arcának tündöklő szépsége - mondta Simon Attila püspöki titkár a Zárda templom búcsúján.

2019. december. 4.

A szatmárnémeti Zárda templom, az erdődi Zárdakápolna és a szinérváraljai Szeplőtelen fogantatás templom ünnepli búcsúját hétfőn.

2019. december. 3.

Háromszáz éve építették, háromszáz éve használja a nagybányai közösség a Szentháromság templomot - jubileumi évben ünnepelnek.

2019. december. 2.

A Hildegárda templomban tartotta első imaóráját az adventi időben a Szatmárnémeti római katolikus ifjúság.

2019. november. 27.

Advent első vasárnapja lesz december 1-jén – belépünk a Krisztusvárás időszakába és megkezdjük az új egyházi évet.