2024. május. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. október. 7.

Az erőszakmentes kommunikációra összpontosító továbbképzésen a higgadtság és a jelenre figyelés fontosságát is hangsúlyozták.

2019. október. 7.

A nagykárolyi lelki délután során az Isten iránti és az emberek iránti szeretet megvalósulásának módját vizsgálták meg.

2019. október. 6.

Az idősek jelenlétében és az idősekért bemutatott szentmisében Schönberger Jenő püspök arra kérte híveit, hogy türelemmel, szeretettel és imával éljék hasznos idejüket.

2019. október. 4.

Borsabányán és Nagybányán tartanak búcsút az Assisi Szent Ferenc tiszteletére szentelt templomban és kápolnában.

2019. október. 2.

Kis Szent Teréz ünnepével az egyházmegye is megnyitotta a Szentatya által ajánlott rendkívüli missziós hónapot - hangzott el a szatmárnémeti, Pálfalvai úti templom búcsúján.

2019. október. 1.

Schönberger Jenő püspök celebrált szentmisét a máramarosszigeti bölcseleti doktorról, katolikus lelkészről, főgimnáziumi igazgatóról, az első magyar szalézi szerzetesről nevezett iskola fennállásának 100. évfordulója alkalmából szervezett ünnepség keretében.