2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. október. 1.

Az ország római- és görögkatolikus püspökei a Romániai Püspöki Konferencia napokban tartott ülésén kiértékelték Ferenc pápa hazánkban tett történelmi látogatását, illetve azokat a lehetőségeket, amelyeken keresztül az ő jelenléte és tanítása maradandó gyümölcsöket hozhat számunkra.

2019. szeptember. 30.

Ünnepi szentmisét mutat be Schönberger Jenő püspök október 5-én, szombaton, Szatmárnémetiben, az idősek világnapjához kapcsolódva.

2019. szeptember. 26.

A szatmárnémeti, Pálfalvai-úti templom ünnepli búcsúját október 1-jén.

2019. szeptember. 25.

Az egyik legszebb szeptemberi napon, amelyeknek sora idén reánk köszöntött, a Celestina anya Oázis közössége ismét Csomaközön vendégeskedett.

2019. szeptember. 24.

Jakabffy Tamás, a román állami televízió szerkesztője készített riportfilmet a Szatmári Római Katolikus Püspökség által szervezett szlovéniai zarándoklatról.

2019. szeptember. 24.

Az egyházmegyei felnőttpasztorációs iroda erőszakmentes kommunikáció témában tart továbbképzést szeptember utolsó hétvégéjén.