2024. április. 16. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. augusztus. 29.

Nagyon fontos, hogy a szentjózsefi atyaságból a pap életén bizonyos dolgokat észre lehessen venni - mondta Pápai Lajos a Szatmári Egyházmegye papjainak tartott lelkigyakorlat elmélkedésében.

2019. augusztus. 26.

Forradalmi tettei voltak Kalazanciusnak a maga idejében - mondta Szilvásy László piarista tartományfőnök a nagykárolyi Kalazanci Szent József templom búcsúján.

2019. augusztus. 21.

Szilvásy László piarista tartományfőnök a nagykárolyi Kalazanci Szent József egyházközösség búcsúja idei meghívott szónoka.

2019. augusztus. 21.

A mikolai templom búcsújára gyűlnek össze augusztus 22-én, 11 órától.

2019. augusztus. 20.

Szent István éleslátással fedezi föl, hogy itt hazája lehet a magyarnak, ha először meg tud gyökerezni az Isten szeretetében - mondta az augusztus 20-án, reggel bemutatott ünnepi szentmisében Schönberger Jenő püspök.

2019. augusztus. 19.

Augustus 20-án, Szent István király ünnepén reggel kilenc órától mutat be szentmisét Schönberger Jenő püspök a Székesegyházban.