2019. december. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 14.

Ez a világ csoda és benne a legnagyobb csoda az emberi élet - hangzott el a betegek világnapja alkalmából tartott szentmise prédikációjában.

2017. február. 14.

Beszélgetések, játék és ima jellemezte az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóját.

2017. február. 8.

A vasárnapi szentmisék végén is elvégezték a Szent Balázs püspökhöz köthető torokáldást a katolikus templomokban.

2017. február. 8.

Jelnek nevezte a szerzeteseket Schönberger Jenő püspök a Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén bemutatott szentmise homíliájában, a székesegyházban.

2017. február. 8.

Máramarosszigeten képezték tovább az esperesség hitmélyítő csoportjainak vezetőit.

2017. február. 8.

Megváltozott a beágyazott rend, miszerint az idősek oktatják a fiatalokat, így pedig nehezen tartható fenn a régi tekintély - mondta Tóth László a szatmári egyházmegyés egyháztanácsosok találkozóján.