2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. augusztus. 6.

A Kossuth-kert fáinak árnyékában bemutató sátrak, finom ételek, előadás, koncert és szentmise várja a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye híveit és a más felekezetűeket.

2019. augusztus. 5.

Sándorhomokon, Túrterebes-kishegyen, Erdődhegyen és Misztótfalun ünnepelnek hamarosan búcsút.

2019. augusztus. 5.

Nagybányán, a Krisztus Király plébánián tartották augusztus 3-án, szombaton a plébániai szeretetszolgálat csoportok egyházmegyei találkozóját.

2019. augusztus. 1.

Tóth Borbála piarista nővér beszámolója az általuk nevelt gyerekek tíznapos kirándulásáról.

2019. július. 31.

P. Marek Bernardin OFM, a kaplonyi közösség idén érkezett segédlelkésze lesz a Porciunkula-búcsú szónoka.

2019. július. 29.

Egy hétig a Szatmári Egyházmegyében vendégeskedtek Erdély római katolikus hitoktatói a Bolyai Nyári Akadémia keretében.