2024. május. 7. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. augusztus. 13.

Mares Hanna orgonakoncertjével kezdődtek meg augusztus 12-én, hétfőn a nagybányai Szent István Napok.

2019. augusztus. 12.

Csütörtökön, tizenegy órától kezdődnek a Nagyboldogasszony-búcsúmisék Erdődön, Túrterebesen, Szamosdarán, Nagymajtényban, Felsőbányán és Hosszúmezőn.

2019. augusztus. 11.

A közösségek kavalkádja volt a második alkalommal megrendezett Egyházmegye Napja, melyben mindenki igyekezett megmutatni értékeit, megajándékozni ezekkel a látogatókat, a társait.

2019. augusztus. 6.

A Kossuth-kert fáinak árnyékában bemutató sátrak, finom ételek, előadás, koncert és szentmise várja a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye híveit és a más felekezetűeket.

2019. augusztus. 5.

Sándorhomokon, Túrterebes-kishegyen, Erdődhegyen és Misztótfalun ünnepelnek hamarosan búcsút.

2019. augusztus. 5.

Nagybányán, a Krisztus Király plébánián tartották augusztus 3-án, szombaton a plébániai szeretetszolgálat csoportok egyházmegyei találkozóját.