2019. november. 13. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 7.

A Szent Család templomban tartották az idei advent első ifjúsági imaóráját, vasárnap este.

2017. február. 7.

A legfőbb célja a nevelői munkánknak, hogy Jézus-követők legyenek ezek a gyerekek - mondta Soltész Miklós államtitkár a Hám János Óvoda átadási ünnepségén.

2017. február. 7.

A rászorulókban Krisztus az, aki felénk a kezét nyújtja - mondta Schönberger Jenő püspök Árpád-házi Szent Erzsébet napján, a Hildegárda templommal szembeni szobornál tartott megemlékezésen.

2017. február. 7.

Egyházmegyei szintű ministránsképzés zajlott a hétvégén Nagyszokondon.

2017. február. 7.

Minden templom a paradicsomkert, és itt van az élet fája, itt vár ránk Krisztus, itt kínálja nekünk a megváltás gyümölcsét - mondta Schönberger Jenő püspök a Székesegyházban, az Irgalmasság Kapuja bezárását megelőzően.

2017. február. 7.

Második alkalommal hívták találkozóra a keresztény orvosokat szombaton, a Püspöki Palota dísztermébe.