2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. augusztus. 20.

Szent István éleslátással fedezi föl, hogy itt hazája lehet a magyarnak, ha először meg tud gyökerezni az Isten szeretetében - mondta az augusztus 20-án, reggel bemutatott ünnepi szentmisében Schönberger Jenő püspök.

2019. augusztus. 19.

Augustus 20-án, Szent István király ünnepén reggel kilenc órától mutat be szentmisét Schönberger Jenő püspök a Székesegyházban.

2019. augusztus. 15.

A Szűzanya kitartó közbenjáró, aki nem hagy magunkra - mondta Ágoston Ferenc Túrterebesen, a templom búcsúján, Nagyboldogasszony ünnepén.

2019. augusztus. 13.

Mares Hanna orgonakoncertjével kezdődtek meg augusztus 12-én, hétfőn a nagybányai Szent István Napok.

2019. augusztus. 12.

Csütörtökön, tizenegy órától kezdődnek a Nagyboldogasszony-búcsúmisék Erdődön, Túrterebesen, Szamosdarán, Nagymajtényban, Felsőbányán és Hosszúmezőn.

2019. augusztus. 11.

A közösségek kavalkádja volt a második alkalommal megrendezett Egyházmegye Napja, melyben mindenki igyekezett megmutatni értékeit, megajándékozni ezekkel a látogatókat, a társait.