2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. szeptember. 6.

A parajdi sóbányát is meglátogatta az egyházmegyei ifjúsági táborban részt vett 49 fiatal.

2019. szeptember. 5.

Kisboldogasszony tiszteletére a szaniszlói, láposbányai, turcbányai, nagybocskói, pálfalvai, körtvélyesi és csanáloserdői templomokat szentelték az egyházmegyében.

2019. szeptember. 4.

Bronzérmet ért a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye papjainak játéka a katolikus egyházmegyék országos szintű labdarúgó bajnokságán.

2019. augusztus. 30.

Szatmárnémetiben mérkőznek meg egymással az ország különböző katolikus egyházmegyéinek papi futballcsapatai szeptember 3-án és 4-én.

2019. augusztus. 29.

Nagyon fontos, hogy a szentjózsefi atyaságból a pap életén bizonyos dolgokat észre lehessen venni - mondta Pápai Lajos a Szatmári Egyházmegye papjainak tartott lelkigyakorlat elmélkedésében.

2019. augusztus. 26.

Forradalmi tettei voltak Kalazanciusnak a maga idejében - mondta Szilvásy László piarista tartományfőnök a nagykárolyi Kalazanci Szent József templom búcsúján.