2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. április. 8.

Három egymást követő szombaton keresztül hívta kirándulásra a ministránsokat a Szatmári Római Katolikus Püspökség ifjúsági irodája.

2019. április. 8.

A Piarista Nővérek rendi elöljárói az elmúlt hétvégén Assisiben találkoztak, hogy kidolgozzák az előttük álló öt év programját.

2019. április. 7.

Nagy hatásúnak nevezték a "Ferenc pápa - egy hiteles ember" című filmet, Szatmárnémeti bemutatóját követően.

2019. április. 5.

Idén Bihar megye templomait, hitéleti szempontból fontos helyszíneit, természeti nevezetességeit tekintik meg a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye sekrestyéseinek háromnapos kirándulásán.

2019. április. 4.

Lelki kísérés témakörében, a beszélgetésekben megmutatkozó apró jelekre való figyelés képességét sajátíthatják el a május 3-a és 5-e között zajló továbbképzés résztvevői.

2019. április. 1.

A következő Keresztény Agora keretén belül bemutatják a "Ferenc pápa - egy hiteles ember" című filmet.