2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. április. 20.

Ministránszarándoklatot tartottak két szombaton is, hogy a fiatalok megismerjék a falvak római katolikus templomait és közösségeit.

2017. április. 20.

A Kálvária templom udvarán keresztúti ájtatossággal zárták a nagyböjti imaórák sorát.

2017. március. 28.

A Hildegárda templomban tartottak nagyböjt negyedik vasárnapján ifjúsági imaórát, a Szatmárnémeti római katolikus fiatalok részvételével.

2017. március. 24.

Március 17-18-án a Piarista Nővérek szentségimádással és szentmisével ünnepelték alapítónőjük mennyei születésnapját. S ugyanezen alkalommal megnyitották Kongregációjukban a Hivatások Évét.

2017. február. 14.

Beszélgetések, játék és ima jellemezte az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóját.

2017. február. 8.

Megváltozott a beágyazott rend, miszerint az idősek oktatják a fiatalokat, így pedig nehezen tartható fenn a régi tekintély - mondta Tóth László a szatmári egyházmegyés egyháztanácsosok találkozóján.