2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 8.

Az idei levelező zarándoklat lezárása után az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda most a résztvevő, több mint ötszáz gyermek meglátogatásával és jutalmazásával van elfoglalva.

2017. február. 7.

A Szent Család templomban tartották az idei advent első ifjúsági imaóráját, vasárnap este.

2017. február. 3.

Száztíznél is több román ajkú gyermek és fiatal vett részt egyházmegyei találkozójukon,  Ilobahandalon, október 8-án.

2017. február. 1.

A hétköznapokban, minden nap megélni a hűséget, az Istenhez tartozást, ez a feladat - mondta Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye ifjúságának találkozóján.

2017. február. 1.

Négy héten keresztül zajlottak Nagyszokondon a gyermektáborok, mintegy százötven résztvevővel.

2017. január. 31.

Koczinger Hannelore és Dehenes Dorottya írt élménybeszámolót a krakkói katolikus Ifjúsági Világtalálkozó után, Gönczy Tamás pedig fotókban számol be a történtekről.