2024. május. 5. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. december. 12.

„Minden ajándékozás Tőled indul el. Szem nem látta és emberi ész fel nem fogja azt a csodálatos ajándékot, amelyet készítesz nekem.” (Boldog Celestina Donati)

2018. december. 12.

Szűzanyában Isten mindnyájunkat szeret, személyesen ismer, és a nevünkön szólít – mondta a szatmárnémeti Zárda templom búcsúján Linzenbold Szabolcs.

2018. december. 4.

Karácsonyra újra a nagykárolyi Kalazanci Szent József templomban lehet a tíz szereplős mellékoltárkép.

2018. december. 3.

A szatmárnémeti Zárda templom, az erdődi Zárdakápolna és a szinérváraljai Szeplőtelen fogantatás templom ünnepli búcsúját szombaton.

2018. december. 3.

A Szent Család templomban kezdte meg adventi felkészülését a szatmárnémeti katolikus ifjúság.

2018. december. 2.

A keresztény ember szereti Krisztust és szeretettel tekint a második eljövetelre – mondta Advent első vasárnapján Schönberger Jenő megyéspüspök a szatmárnémeti székesegyházban bemutatott szentmisén.