2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. november. 17.

Ahonnan jön a belső, mély istentapasztalat, onnan jön az intuíció, az ötlet, a kreatív gondolat is - mondta Dr. Csókay András idegsebész a püspöki palotában rendezett Keresztény orvosok találkozóján, szombaton.

2018. november. 14.

Közös imát mondanak a Szent Erzsébet-szobornál a szegényekért, majd meleg ételt osztanak a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye segítő közösségei, november 19-én.

2018. november. 13.

A romániai katolikus püspökök pápánál tett látogatásának történéseiről kérdeztük Schönberger Jenő püspököt.

2018. november. 12.

A szemlélődő lelkigyakorlatos hétvégén a csendet mélyítették és az imában való kitartást erősítették.

2018. november. 4.

A kereszt az örök élet kulcsa nem csak az előre ment, elhunyt szeretteink, hanem mindannyiunk számára – mondta Schönberger Jenő megyéspüspök halottak napján, a híd melletti temetőben.

2018. november. 2.

Dr. Frigy Szabolcs egyetemi oktató a fiatalok pályaválasztási kérdéskörével kapcsolatban tart előadást november 8-án, a Székesegyház plébánia második emeleti termében.