2024. május. 5. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. november. 29.

Lantos Mihály egyetemi oktató tart előadást december 4-én, a Szülők akadémiája keretén belül, Nagykárolyban.

2018. november. 26.

Az Oázis kápolnájában a nagycsalád valamennyi tagjának részvételével hagyományosan szombaton tartott szentmise után a Piarista nővérek és gyermekeik szentségimádáson vettek részt.

2018. november. 26.

Mi nem csak azért énekelünk, mert ez ösztönösen jön, hanem amit mi éneklünk az egyben imádság is - mondta Ágoston Ferenc az egyházzenei énekverseny zsűriének elnöke a szombati megmérettetés nyitóbeszédében.

2018. november. 21.

Előadássorozatot indított a Pro Calasantius Egyesület és a Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum.

2018. november. 20.

Szentmisével, visszatekintő beszélgetésekkel ünnepelte vasárnap, Kaplonyban, újjáalakulásának negyedszázados évfordulóját a Szívgárda.

2018. november. 19.

Amikor segítünk, valami kölcsönös adás és kapás történik, de valamilyen nagyon mély szinten - mondta Solomalyer Sándor plébános a Szent Erzsébet-napi megemlékezésen.