2024. május. 2. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. február. 9.

Krisztus szeretetét megtapasztalva, fényét befogadva magunk is váljunk világossággá – hangsúlyozta a katolikus egyetemi lelkészségek fiataljainak Schönberger Jenő püspök, a Zárda templomban bemutatott szentmisén.

2020. február. 8.

A megbocsájtás keresztény eszményéről beszélt Schönberger Jenő püspök, a 75 évvel ezelőtt “Malenkij robot”-ra deportált szatmári svábokért bemutatott szentmisében, szombaton.

2020. február. 6.

A világiak irodája közelgő hétvégi rendezvényén a csendben történő ima által merülnek el az Isten szemlélésében és vizsgálják életüket – várják a jelentkezőket.

2020. február. 4.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a Zárda templomban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2020. február. 2.

A keresztény embernek oda kell fejlődnie, hogy meg tudja tenni azt, amit Simeon, Jézus bemutatásakor a templomban.

2020. január. 31.

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén arra emlékezünk, hogy Szűz Mária, Jézus születése után negyven nappal bemutatta gyermekét a jeruzsálemi templomban.