2024. május. 8. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. március. 2.

Nagyböjt ifjúsági imaóráján a világ kettősségében utat kereső fiatal képe jelent meg, a hitben való kitartásért imádkoztak.

2020. március. 1.

Bele van kódolva az emberi létezés alapjaiba, emberi természetünkbe a vágy, hogy fontosak lehessünk valakinek, hogy életünknek értelme legyen – hangsúlyozta Vojtku László a szombati bibliás találkozón.

2020. február. 28.

A Romániai Püspöki Konferencia közleménye a koronavírus-fertőzés terjedésének megelőzését célzó intézkedésekről.

2020. február. 26.

A nagyböjt kegyelmi idő, alkalmas, hogy mi újra elinduljunk Isten felé - mondta hamvazószerdán, a Kálvária templomban bemutatott szentmisén Schönberger Jenő püspök.

2020. február. 25.

Bibliás találkozót tartanak február 29-én, szombaton a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében.

2020. február. 24.

Szerdán reggel kilenc órától Schönberger Jenő püspök a Kálvária templomban mutat be szentmisét.