2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. március. 11.

Zenés áhítaton gondolkodtak el nagyböjt üzenetein a hívek szombaton, a Zárda templomban.

2020. március. 10.

Fontos, hogy a kommunikáció útja személyeken keresztül vezessen és az életünk hitelességével kapjon megerősítést – véli Fábry Kornél, az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus főszervezője, akit a Szatmári Egyházmegye papjainak tartott előadása kapcsán szólítottunk meg.

2020. március. 2.

Nagyböjt ifjúsági imaóráján a világ kettősségében utat kereső fiatal képe jelent meg, a hitben való kitartásért imádkoztak.

2020. március. 1.

Bele van kódolva az emberi létezés alapjaiba, emberi természetünkbe a vágy, hogy fontosak lehessünk valakinek, hogy életünknek értelme legyen – hangsúlyozta Vojtku László a szombati bibliás találkozón.

2020. február. 28.

A Romániai Püspöki Konferencia közleménye a koronavírus-fertőzés terjedésének megelőzését célzó intézkedésekről.

2020. február. 26.

A nagyböjt kegyelmi idő, alkalmas, hogy mi újra elinduljunk Isten felé - mondta hamvazószerdán, a Kálvária templomban bemutatott szentmisén Schönberger Jenő püspök.