2024. május. 8. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. március. 16.

A COVID-19 járvány kapcsán, a liturgikus programok tekintetében egyelőre továbbra is a Román Katolikus Püspöki Konferencia (CER) március 11-én, illetve a március 14-én kiadott intézkedései vannak érvényben.

2020. március. 16.

Az alábbi rendelkezések érvényesek a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében.

2020. március. 12.

A Romániai Katolikus Püspöki Konferencia közleményét ajánljuk a hívek figyelmébe.

2020. március. 11.

Zenés áhítaton gondolkodtak el nagyböjt üzenetein a hívek szombaton, a Zárda templomban.

2020. március. 10.

Fontos, hogy a kommunikáció útja személyeken keresztül vezessen és az életünk hitelességével kapjon megerősítést – véli Fábry Kornél, az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus főszervezője, akit a Szatmári Egyházmegye papjainak tartott előadása kapcsán szólítottunk meg.

2020. március. 2.

Nagyböjt ifjúsági imaóráján a világ kettősségében utat kereső fiatal képe jelent meg, a hitben való kitartásért imádkoztak.