2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. június. 14.

Szlovéniába visz a Szatmári Római Katolikus Püspökség szeptember 3-a és 6-a között megvalósuló zarándokútja.

2019. június. 13.

Úgy kell tekinteni a környező világra, hogy megkérdezzük, hogyan tudjuk közelebb vinni az embereket Krisztushoz - mondta a kaplonyi Szent Antal búcsún Erdő Péter bíboros.

2019. június. 11.

Szatmárnémetiben, Kaplonyban és Nagybányán lesz búcsú június 13-án, Szent Antal ünnepén.

2019. június. 10.

A Szentlélek működik ma is, ott, ahol az emberek készek befogadni őt és készek engedni azt, hogy megnyilvánuljon az életükben – mondta Egeli Ferenc pünkösd vasárnapján, a szatmárnémeti Szentlélek templom búcsúján.

2019. június. 7.

Pünkösd vasárnapján a szatmárnémeti, a nagykárolyi és az atyai Szentlélek templomok ünneplik búcsújukat.

2019. június. 3.

„Megmaradni” címmel tartott előadást Ft. Orosz István, a máriapócsi kegyhely igazgatója Máramarosszigeten.