2024. április. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. május. 28.

Urunk mennybemenetelének ünnepén tartják a szatmárnémeti székesegyház búcsúját.

2019. május. 27.

Mintegy kétszázötven szatmári egyházmegyés ministráns vett részt a május 25-én, Mikolában rendezett éves találkozójukon.

2019. május. 26.

Hám János püspök életének irányát nem a személyes érdekek, nem a hatalom, a kényelmes élet határozták meg, hanem Isten akarata – mondta Kinczel István az egyházmegye második alapítójaként is tisztelt püspök mihamarabbi boldoggá avatásáért bemutatott szentmisén.

2019. május. 23.

Schönberger Jenő püspök buzdítása az Európai Parlamenti választásokon való részvételre.

2019. május. 23.

A szatmárnémeti Székesegyházban gyűl össze szombaton este héttől az egyházmegye papsága, hogy szentmisében imádkozzon a nagy püspök boldoggá avatási ügye sikeres előmeneteléért.

2019. május. 20.

A beteg emberrel Krisztus együtt szenved, a látogatások alkalmával erre emlékeztessük a szenvedőket - hangzott az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör májusi találkozóján.