2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. június. 7.

Pünkösd vasárnapján a szatmárnémeti, a nagykárolyi és az atyai Szentlélek templomok ünneplik búcsújukat.

2019. június. 3.

„Megmaradni” címmel tartott előadást Ft. Orosz István, a máriapócsi kegyhely igazgatója Máramarosszigeten.

2019. május. 30.

A székesegyház búcsúján a missziós lelkület fontosságáról beszélt a híveknek Szmutku Róbert nagybányai esperes.

2019. május. 28.

Urunk mennybemenetelének ünnepén tartják a szatmárnémeti székesegyház búcsúját.

2019. május. 27.

Mintegy kétszázötven szatmári egyházmegyés ministráns vett részt a május 25-én, Mikolában rendezett éves találkozójukon.

2019. május. 26.

Hám János püspök életének irányát nem a személyes érdekek, nem a hatalom, a kényelmes élet határozták meg, hanem Isten akarata – mondta Kinczel István az egyházmegye második alapítójaként is tisztelt püspök mihamarabbi boldoggá avatásáért bemutatott szentmisén.