2024. május. 5. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. május. 2.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség zarándoklatot hirdet Lengyelországba 2022. június 13-16. között. Jelentkezési határidő május 6., péntek.

2022. április. 30.

Örömmel gyűltünk össze, hogy az Úr áldozatát megünnepelve megáldjuk új templomunkat. Vegyünk részt áhítattal ezeken a szent szertartásokon, hallgassuk Isten Igéjét, hogy ez a mi közösségünk, amely a keresztvíz által született újjá és ugyanazon oltárról nyert tápláló erőt, lelki templommá növekedjék, és az egy oltárhoz gyülekezve gyarapodjék az égi szeretetben. – mondta Jenő püspök Pusztadarócon, a templomszentelés liturgiájának kezdetén.

2022. április. 29.

Mivel Szent József, a munkás emléknapja 2022-ben vasárnapra esik, így ebben az évben elmarad a megemlékezés. Kivételt képeznek ez alól azok a templomok, melyek ekkor ünneplik búcsújukat.

2022. április. 29.

Toth Borbála SchP nővér élménybeszámolóját olvashatják.

2022. április. 21.

Húsvét második vasárnapját Szent II. János Pál pápa az Isteni irgalmasság vasárnapjának nyilvánította 2000. április 30-án, és ugyanekkor avatta szentté Fausztina nővért is.

2022. április. 20.

A Szatmári Egyházmegye 14. püspökére, Nm. és Ft. Reizer Pál püspökre emlékeztek szülőfalujában, Túrterebesen, ahol a szentmisében az ő személyéért és püspökségének tizenkét évéért, mondtak köszönetet, valamint azért, hogy „igazi lelkipásztorként szolgálta a híveket és hirdette az evangéliumot” – fogalmazott Seffer Dániel esperes-plébános.