2024. április. 27. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. december. 11.

Idei utolsó találkozójukon az éves működésükért is hálát adtak az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör tagjai.

2017. november. 20.

Ma is kérhetjük Szent Erzsébet közbenjárását, hogy legyen bátorságunk megtenni, amit ő is tett – mondta Barta Barnabás a Hildegárda templommal szembeni szobornál tartott megemlékezés alkalmával.

2017. október. 31.

Isten maga a szeretet, így ha szeretetet tapasztalunk meg, Istent, magát tapasztaljuk - hangzott el az önkéntes beteglátogatók októberi találkozóján.

2017. július. 31.

Tegyük meg azt, amit Jézus örökségül hagyott nekünk és ne csak várjuk, amit megígért - kérte Ágoston Ferenc krasznabélteki plébános a szeretetszolgálat-csoportok találkozóján, szombaton.

2017. május. 30.

Mindenki számára fontos, hogy alázatos szeretettel közeledjenek hozzájuk embertársaik, a betegeknek pedig különösen az - mondta Gáspár Annamária kórházpasztorációs referens az önkéntes beteglátogatók májusi találkozóján.

2017. április. 27.

A piarista nővérek, most indult tematikus évük alkalmával több lehetőséget szeretnének adni a találkozásokra.