2024. május. 12. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2016. június. 16.

A Szatmári Esperesség napját tartották június 4-én, szombaton, a Szent Antal plébánián.

2016. június. 15.

Harmadik alkalommal szervezték meg a tettek napját a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye fiataljaival - tíz településen.

2016. június. 15.

A segítségnyújtás felvállalása és a segítség elfogadása állt az önkéntes beteglátogatók májusi találkozójának középpontjában.

2016. június. 15.

Az úrnapi szentmisét követően körmenetet tartottak a központi park körül, melynek négy pontján az evangéliumot olvasták, Schönberger Jenő püspök pedig az Oltáriszentséggel áldotta meg a híveket.

2016. június. 15.

Az Isten országának előírásaihoz alkalmazkodó keresztény embernek az árral szemben úszó, nonkonformistává kell lennie - mondta Reszler Mihály a Hám János boldoggá avatásáért bemutatott szentmisén.

2016. június. 15.

Magyarország Kormánya Emberi Erőforrások Minisztériumának a támogatásával újult meg Mezőfényen a régi hittanterem, mely ezentúl multifunkcionális közösségi teremként működik.