2024. május. 11. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2016. június. 14.

A világnap kapcsán együtt ünnepeltek a Keresztény Élet Közössége (KÉK) egyházmegyés tagjai Nagykárolyban.

2016. június. 14.

Öt település roma közösségeiből érkeztek szombaton, az első alkalommal rendezett egyházmegyei találkozójukra, Nagykárolyba.

2016. június. 14.

Az igazság képessé tesz, megengedi, hogy összhangban, harmóniában éljünk Istennel és embertársainkkal - mondta Kühn Pál tiszteletbeli kanonok, a Boldog Scheffler János emléknapján bemutatott szentmisén.

2016. június. 14.

Kell, hogy ugyanaz a Szentlélek töltsön be mindannyiunkat, hogy egyek legyünk - mondta Papellás István, a szatmárnémeti Szentlélek templom búcsúján, pünkösdvasárnap.

2016. június. 14.

A "Szent József - a munkás" Katolikus Férfiak Szövetsége kezdeményezésére és gondozásában jelent meg az a kiadvány, amelyben fiatalok írnak a Szentlélekkel való kapcsolatukról.

2016. június. 14.

A családpasztoráció és az ifjúság nevelése prioritások a romániai katolikus püspökök számára - a Romániai Katolikus Püspökök Konferenciájának sajtóközleménye.