2024. május. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2016. június. 7.

Meg kell érezzük, hogy mi is részesülünk a szeretetnek és a gyengédségnek a misztériumában - mondta Ft. Márton Áron címzetes esperes Isteni irgalmasság ünnepén, Szatmárhegyen.

2016. március. 7.

Krisztus boldogsága, az ő megváltói tettének a nagyszerűsége bennünket is lázba hoz, újra el akarjuk határozni magunkat a Krisztus-követés mellett - mondta szentbeszédében, nagyszombaton este Schönberger Jenő püspök.

2016. március. 3.

A szatmárnémeti Székesegyház és a máramarosszigeti Borromeo Szent Károly templom két festményét újította fel nemrég az Egyházmegyei Restaurátorműhely.

2016. március. 3.

A tavalyi év októbere óta, minden pénteken, este negyed nyolctól Taize imaórára várják a Kálvária templomba a fiatalokat és időseket.

2016. február. 8.

Ha Krisztust befogadjuk életünkbe, azonnal megértjük, hogy Isten szeretetközösség - Schönberger Jenő püspök üzenete 2016 húsvétján.

2016. február. 8.

Isten, aki emberré lett, ma meghalt értünk - hangzott el a nagypénteki szertartáson a szatmárnémeti Székesegyházban.