2024. május. 8. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. december. 2.

Schönberger Jenő püspök arra buzdítja híveit, menjenek el szavazni december 6-án, a parlamenti választások alkalmával.

2020. november. 25.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében az új egyházi évvel, november 29-én megkezdődik a Gondviselés Éve című három éves pasztorális szakasz.

2020. november. 23.

Idén is több mint százan végzik a hétköznapok lelkigyakorlatát, adventben is.

2020. november. 10.

Több mint kétszázötvenen imádkoznak a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye területén működő kórházak 200 osztályán fekvő betegekért, az ott dolgozókért, de az otthon fekvő betegekért is.

2020. november. 3.

Az embernek az örök élet elnyeréséért érzett feszültségét Jézus oldja fel – mondta Simon Attila székesegyházi helyettes plébános a halottak napján bemutatott szentmise szentbeszédében.

2020. október. 29.

Halottak napján, négy órától mutatnak be szentmisét a híd melletti temető kápolnájában.