2024. május. 1. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. május. 8.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája a nagyböjti hétköznapok lelkigyakorlatához hasonlóan, a közelgő bibliás találkozót is az “internetre költöztette”.

2020. május. 6.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye restaurátor-műhelye három kép felújítását fejezte be a közelmúltban.

2020. április. 22.

Járvány idején az ifjúsági csoportvezetők online csevegőprogramok segítségével találkoznak és tartják egymásban a lelkesedés tüzét.

2020. április. 19.

A testi tapasztalaton, az érzékeinken kívül létezik egy másik valóság, amit értelmünkkel, hitünkkel tudunk felfogni – mondta Isteni Irgalmasság vasárnapján, híveinek Schönberger Jenő püspök.

2020. április. 16.

Földi maradványait a mezőpetri Szent Erzsébet templomban ravatalozzák fel, ahol 2020. április 17-én 15 órakor szentmisét mutatnak be érte, majd a mezőpetri temetőben helyezik örök nyugalomra.

2020. április. 12.

Kereszthalálával, az Úr Jézus megszerezte nekünk az Istennel való kibékülést – mondta nagyszombaton este, a feltámadási vigília szertartás szentbeszédében Schönberger Jenő püspök.