2024. május. 6. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. június. 26.

Vasárnap már a szinte teljesen megújult templombelső fogadja a híveket a székesegyházban, ahol a hívek a törvények és érvényben lévő szabályok betartásával vehetnek részt a szentmiséken.

2020. június. 23.

Interneten lehet majd csatlakozni a Világiak Irodája által szervezett lelkigyakorlathoz, amelyen közös imára és személyes beszélgetésekre is lehetőség nyílik.

2020. június. 21.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye búcsúünnepe a papság és a hívek újra együtt-ünneplésének felszabadult örömében telt.

2020. június. 17.

A székesegyház előtti téren tartják június 21-én a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye búcsúját, melynek keretében a hívek idén is Jézus Szentséges Szíve oltalmába ajánlhatják önmagukat és családjukat.

2020. június. 12.

Földi maradványait a mezőfényi temetőkápolnában ravatalozzák fel, ahol június 14-én, 15 órakor szentmisét mutatnak be érte, majd a helyi temetőben helyezik örök nyugalomra.

2020. június. 11.

Minden ide, Krisztus dicsőítéséhez, az Isten magasztalásához tart, de minden innen forrásozik, az örök élet kenyere és az örök élet vize – mondta Úrnapján Schönberger Jenő megyéspüspök.