2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. július. 27.

A plébániaudvar, a templom takarítása által volt részük közösségi élményben azoknak a fiataloknak, akik bekapcsolódtak a „tettek napja” kezdeményezésbe.

2020. július. 22.

Vasárnap fél tizenkettőtől tartanak búcsús szentmisét Kálmándon.

2020. július. 4.

Legyen nyilvánvaló életeteken az, hogy Krisztust követitek, őt szeretitek – fogalmazta meg kérését Schönberger Jenő püspök a székesegyházban tartott pap- és diakónusszentelés alkalmával.

2020. július. 1.

Július 4-én, szombaton, 11 órától Jakkel Tamás és Garcia Fernandez Daniel diakónusokat pappá, Daly Attila szeminaristát pedig diakónussá szenteli Schönberger Jenő püspök a szatmárnémeti székesegyházban. Ennek kapcsán kérdeztük a papszentelés előtt álló diakónusokat.

2020. június. 26.

Vasárnap már a szinte teljesen megújult templombelső fogadja a híveket a székesegyházban, ahol a hívek a törvények és érvényben lévő szabályok betartásával vehetnek részt a szentmiséken.

2020. június. 23.

Interneten lehet majd csatlakozni a Világiak Irodája által szervezett lelkigyakorlathoz, amelyen közös imára és személyes beszélgetésekre is lehetőség nyílik.