2024. április. 27. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. augusztus. 13.

Erdődön, Túrterebesen, Szamosdarán, Nagymajtényban, Felsőbányán és Hosszúmezőn is Nagyboldogasszony búcsút tartanak.

2020. augusztus. 13.

Elcsendesedésre, elmélyülésre, tudatosításra hív a Püspökség világiak irodája által szerdánként megvalósuló szentignáci délután.

2020. augusztus. 13.

Jelen időszakban főképp plébániai szinten valósulnak meg az ifjúsági rendezvények, melyek előkészítésében nagy szerep hárul az ifjúsági csoportvezetőkre.

2020. augusztus. 7.

A betegeknek és a beteglátogatóknak egyaránt nehéz, hogy a vírus adta helyzetben nem történhetnek meg a találkozások a betegágynál.

2020. július. 31.

Közös kirándulásukon, az egyházmegye sekrestyései ismét megtapasztalhatták Istennek, az emberek által való működését.

2020. július. 30.

Folyó év augusztus 1-jétől személyi változások lépnek érvénybe a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében.