2024. május. 2. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. március. 5.

A Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum diákjai részt vettek a szegedi Piarista Ifjúsági Találkozón.

2019. március. 4.

Hamvazószerdán reggel kilenc órától Schönberger Jenő püspök mutat be szentmisét a székesegyházban.

2019. február. 19.

Három napon át köszöntötték a Szatmári Egyházmegyébe érkezett Missziós keresztet a Kalazanci Szent József Plébániatemplomban.

2019. február. 17.

A Szűzanya lelki középpontjában az Úr Jézus, Isten akarata állt – emlékeztette lelki napjukon a Mária Légió „Keresztények segítsége” Regia tagjait Schönberger Jenő püspök.

2019. február. 16.

Legyetek bátrak megszólítani társaitokat, merjetek őszinték lenni, ne féljetek attól, hogy sebezhetők lesztek, ha megosztjátok gondolataitokat – mondta a hitmélyítő találkozók csoportvezetőinek Schönberger Jenő püspök.

2019. február. 12.

Tanuljanak Jézustól szelíden, alázattal és türelemmel szenvedni - kérte a betegektől, világnapjukon Lieb József tiszteletbeli kanonok a székesegyházban bemutatott püspöki szentmise szentbeszédében.