2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. február. 12.

Az igazi barátságok keresésére és értékelésére buzdította a fiatalokat Veres Attila felsőbányai plébános az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóján.

2019. február. 10.

Ez a kereszt arra hívja fel figyelmünket, higgyünk az evangéliumban, éljük meg a hitünket és merjünk róla tanúságot is tenni – mondta Schönberger Jenő püspök az Eukarisztikus Kongresszus keresztje mellett vasárnap, a székesegyházban.

2019. február. 7.

A Lourdes-i Szűzanyát különös tisztelet övezi Szaniszlón, ahol az ünnep alkalmával minden évben úgynevezett kisbúcsút tartanak.

2019. február. 6.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2019. február. 5.

Már a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében, Máramarosszigeten van az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Missziós keresztje, amelyet ezután Nagybányára, Szatmárnémetibe és Nagykárolyba visznek.

2019. február. 2.

Nektek is Mária, Istennel szembeni határtalan nyitottságát, és feltétel nélküli szolgálatkészségét kell követnetek – mondta Schönberger Jenő püspök Urunk bemutatása ünnepén, a szerzetesrendek képviselőinek jelenlétében, a székesegyházban.