2024. május. 21. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. december. 9.

A szabadság nem a rossz választásának lehetősége, hanem egy képesség arra, hogy szerethessünk és mindig megtegyük azt, ami az Istennek kedves – mondta Schönberger Jenő püspök a Zárda templom búcsúján.

2020. december. 4.

A szatmárnémeti Zárda templom búcsúját idén azt megelőző triduum nélkül tartják, a járványügyi intézkedések betartásával.

2020. december. 2.

Schönberger Jenő püspök arra buzdítja híveit, menjenek el szavazni december 6-án, a parlamenti választások alkalmával.

2020. november. 25.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében az új egyházi évvel, november 29-én megkezdődik a Gondviselés Éve című három éves pasztorális szakasz.

2020. november. 23.

Idén is több mint százan végzik a hétköznapok lelkigyakorlatát, adventben is.

2020. november. 10.

Több mint kétszázötvenen imádkoznak a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye területén működő kórházak 200 osztályán fekvő betegekért, az ott dolgozókért, de az otthon fekvő betegekért is.