2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2023. július. 11.

2023. augusztus 1-i hatállyal a következő személyi változások történnek egyházmegyénkben:

2023. július. 10.

Szentignáci lelkigyakorlatot tartottak július 7-9 között, Szatmárnémetiben, a Megmaradás Házában.

2023. július. 5.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség megrendült, de Isten rendelését engedelmes lélekkel elfogadva tudatja, hogy Ft. Anderco Ottó 2023. július 5-én, életének 48. és papságának 21. évében a végső szentségekkel megerősítve, türelemmel viselt betegségben hunyt el.

2023. június. 30.

2023. június 24-én, szombaton, Keresztelő Szent János születésének főünnepén a Piarista Nővérek Kongregációjuk megalapítására is emlékeztek. Az ünnepi szentmisét Nm. és Ft Schönberger Jenő püspök atya celebrálta a Celestina Anya Oázis kápolnájában.

2023. június. 27.

2023. július 1-én, szombaton de. 10 órai kezdettel a szatmárnémeti Székesegyházban Nm. és Ft. Schönberger Jenő szatmári püspök pappá szenteli a csedregi születésű Mayer Nándor és a szintén csedregi származású Vagrin István diakónusokat, valamint diakónussá szenteli a brazíliai São José dos Pinhais-ban született Claudino José Cleiton és Dominikai Köztársaság fővárosában, Santo Domingoban született Rojas Suero Rodorick kispapokat. A diakónus szentelésben részesülő kispapok a szatmári Egyházmegyei Redemptoris Mater Missziós Szeminárium növendékei.
A papszentelésben részesülő két diakónus idén fejezte be a teológiai tanulmányokat a Gyulafehérvári Római Katolikus Papnevelő Intézetben. A következő sorokban ők mutatkoznak be.

2023. június. 21.

A Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum égisze alatt működő óvodai oktatás ősztől két helyszínen történik.