2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. október. 22.

A beteg embert reménytelenségében, egyedüllétében, magányában a Mindenható sokszor észrevehetetlen szeretete veszi körül - hangzott el az önkéntes beteglátogatók szombati találkozóján.

2018. október. 21.

Püspöki szentmisével ünnepelt a kisdengelegi közösség a templom építésének hetvenöt éves jubileumán.

2018. október. 18.

Megkezdték a Székesegyház restaurálását, hamarosan láthatók lesznek az első változások, beavatkozások szatmárnémeti egyik legfontosabb épületén.

2018. október. 18.

Szentségimádásban imádkoztak fiatalok, jegyesek, fiatal házasok azért a kegyelemért, hogy mindig legyen erejük a keresztény értékek, az igazság mellett dönteni.

2018. október. 17.

Hetvenöt éve épült a kisdengelegi templom - szombaton, búcsúján ünnepel a közösség.

2018. október. 15.

Imaórára hívják azokat a fiatalokat, akik közösségben emelnék kérő vagy hálát kifejező gondolataikat Istenhez a tiszta szerelemért.