2024. április. 27. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. augusztus. 24.

Legyünk családjaink szentélyében mi magunk az a kőszikla, ami Szent Péter az Anyaszentegyházban, Szent István egyházunkban – mondta P. György Alfréd MI, a Szent István-búcsús szentmisén, Nagybányán.

2020. augusztus. 24.

A Keresztény Élet Közössége szentignáci üzenetei iránt érdeklődőknek tartottak lelki napot augusztus 22-én, Szatmárnémetiben.

2020. augusztus. 22.

Földi maradványait a szatmárnémeti, híd melletti római katolikus temetőben helyezik örök nyugalomra, augusztus 25-én.

2020. augusztus. 20.

Szent István komolyan vette a hitét, és elhatározását, hogy népét a kereszténységbe vezesse – mondta az egyházmegye fővédőszentjének ünnepén Schönberger Jenő püspök.

2020. augusztus. 17.

Ahhoz, hogy jelen tudjak lenni a másik ember életében, jelen kell lennem önmagam számára is, a saját életemben – mondta a beteglátogatásról Nagybányán P. György Alfréd MI kamilliánus atya.

2020. augusztus. 15.

Földi életünknek a boldogsága attól függ, mennyire tudjuk elsajátítani a legszentebb édesanyának, a Nagyboldogasszonynak a lelkületét – mondta a szamosdarai templombúcsún Dudás Miklós mikolai plébános.