2024. május. 3. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. május. 23.

Schönberger Jenő püspök buzdítása az Európai Parlamenti választásokon való részvételre.

2019. május. 23.

A szatmárnémeti Székesegyházban gyűl össze szombaton este héttől az egyházmegye papsága, hogy szentmisében imádkozzon a nagy püspök boldoggá avatási ügye sikeres előmeneteléért.

2019. május. 20.

A beteg emberrel Krisztus együtt szenved, a látogatások alkalmával erre emlékeztessük a szenvedőket - hangzott az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör májusi találkozóján.

2019. május. 19.

Boldog Scheffler János emléknapján az egyenes jellemű, kitartó keresztény ember példáját ajánlotta a híveknek Szinovácz György.

2019. május. 15.

Szatmár első boldoggá avatottjáról, a vértanú püspökről emlékeznek meg pénteken az egyházmegye minden plébániatemplomában.

2019. május. 14.

A gyónási titok szentjére emlékezik május 16-án a katolikus egyház, templombúcsúkra készülnek a közösségek.